Čas na serveru 23:33:10

Ovocné zátiší

Id: 115801

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně záruční list Salonu výtvarného umění

zobrazeno: 10351x

Vyvolávací cena:
15 000

98 000

Účastníci: 18

Příhozy: 77