Čas na serveru 23:39:27

Ovocné zátiší

Id: 165520

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 39, zaskleno, papír poškozen viz foto, poškozený rám

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:

16 000