Čas na serveru 01:00:26

Píseň venkova

Id: 269402

Píseň venkova

  •  / Píseň venkova / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, ve spodní části osobní vzkaz autora, datováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5713x

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Příhozy: 49