Čas na serveru 22:33:16

Podzim

Id: 825

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole tužkou V. Špála, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2888x

Vyvolávací cena: