Čas na serveru 15:28:32

Podzim

Id: 825

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole tužkou V. Špála, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 3448x

Vyvolávací cena: