Čas na serveru 10:25:49

Podzim

Id: 202104

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2593x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000