Čas na serveru 07:02:49

Podzim

Id: 214102

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1848x

Vyvolávací cena:

12 500