Čas na serveru 18:39:10

Podzim

Id: 312903

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

zobrazeno: 46248x

Vyvolávací cena:

30 000