Čas na serveru 02:46:16

Podzim

Id: 341303

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

dřevoryt/papír, rozměr tisku 17 x 11,3 cm, značeno vpravo dole, dřevoryt je součástí výstavní publikace V. Špáli z roku 1945 viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5647x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 55