Čas na serveru 02:32:22

Podzim

Id: 80305

Podzim

  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála
  •  / Podzim / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17 x 11 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3712x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 68