Čas na serveru 07:58:52

Portrét

Id: 333404

Portrét

  •  / Portrét / Václav Špála
  •  / Portrét / Václav Špála
  •  / Portrét / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 487x

Vyvolávací cena:

10 500