Čas na serveru 06:26:38

Portrét

Id: 157824

Portrét

  •  / Portrét / Václav Špála
  •  / Portrét / Václav Špála

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno, datováno a popsáno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2909x

Vyvolávací cena:

5 700