Čas na serveru 05:13:05

Pradlena

Id: 383102

Pradlena

  •  / Pradlena / Václav Špála
  •  / Pradlena / Václav Špála
  •  / Pradlena / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 3689x

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Příhozy: 72