Čas na serveru 10:07:29

Pradleny

Id: 325205

Pradleny

  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr listu 47 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti od syna Jana Špály z roku 1964, potvrzení pravosti Dr. F. Dvořákem z roku 1997, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 631x

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

2021,10-1,04,21,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 50