Čas na serveru 10:50:28

Pradleny

Id: 325205

Pradleny

  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála
  •  / Pradleny / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr listu 47 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti od syna Jana Špály z roku 1964, potvrzení pravosti Dr. F. Dvořákem z roku 1997, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 11200x

Vyvolávací cena:
12 000

750 000

Účastníci: 20

Příhozy: 171