Čas na serveru 22:56:22

Při spánku

Id: 8206

Při spánku

  •  / Při spánku / Václav Špála

tuž/papír, rozměr 16,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové

zobrazeno: 1873x

Vyvolávací cena:

1 700