Čas na serveru 19:09:59

Ratibořice - Viktorčin splav

Id: 362301

Ratibořice - Viktorčin splav

  •  / Ratibořice - Viktorčin splav / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, značeno a datováno včetně popisu vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Příhozy: 76