Čas na serveru 18:41:39

Ratibořický zámek

Id: 351306

Ratibořický zámek

  •  / Ratibořický zámek / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4071x

Vyvolávací cena:

117 000

Účastníci: 23

Příhozy: 98