Čas na serveru 08:51:10

Znalec na telefonu 602 308 275

Rybník ve Stromovce

Id: 48105

Rybník ve Stromovce

  •  / Rybník ve Stromovce / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, vlevo dole popis, na zadní straně věnování a korespondence, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 9245x

Vyvolávací cena:
35 000

280 000

Příhozy: 94