Čas na serveru 14:47:34

S chotí

Id: 8205

S chotí

  •  / S chotí / Václav Špála

tuž/papír, rozměr 16,4 x 20 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové

zobrazeno: 1598x

Vyvolávací cena:

2 100