Čas na serveru 05:31:57

Sedící akt

Id: 117603

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Václav Špála
  •  / Sedící akt / Václav Špála
  •  / Sedící akt / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, list lehce poškozen hnědými tečkami

zobrazeno: 15396x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 56