Čas na serveru 19:06:29

Sedící děvče

Id: 229212

Sedící děvče

  •  / Sedící děvče / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 28 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3119x

Vyvolávací cena:

18 000