Čas na serveru 23:24:12

Sedící děvče

Id: 324204

Sedící děvče

  •  / Sedící děvče / Václav Špála

kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 22,5 x 16,3 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 2569x

Vyvolávací cena:

15 500