Čas na serveru 09:50:22

Sedící děvče

Id: 388501

Sedící děvče

  •  / Sedící děvče / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2067x

Vyvolávací cena:

12 500