Čas na serveru 12:00:52

Znalec na telefonu 602 308 275

Sedící děvče

Id: 47201

Sedící děvče

  •  / Sedící děvče / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 939x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 55