Čas na serveru 03:38:49

Sedící dívka

Id: 290708

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:

18 000

Příhozy: 63