Čas na serveru 14:22:53

Sedící dívka

Id: 167007

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, z cyklu Erotikon, paspartováno, zaskleno, mírně poškozený rám, uvedeno v monografii Mezi avantgardou a živobytím pod číslem 200a, str. 235

zobrazeno: 961x

Vyvolávací cena:

12 000