Čas na serveru 23:09:38

Sestra Máňa

Id: 111601

Sestra Máňa

  •  / Sestra Máňa / Václav Špála

olej/plátno, rozměr 57 x 52 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 12, autorsky olištováno, drobné oděrky v malbě, zcela původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 1433x

Vyvolávací cena:
98 000

145 000