Čas na serveru 21:26:56

Sobotka

Id: 33303

Sobotka

  •  / Sobotka / Václav Špála
  •  / Sobotka / Václav Špála
  •  / Sobotka / Václav Špála
  •  / Sobotka / Václav Špála

tuž/papír, velikost listu 17 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 06, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3797x

Vyvolávací cena:

7 000