Čas na serveru 22:24:42

Soubor prací Václava Špály - 3 ks

Id: 401305

  •  / Soubor prací Václava Špály - 3 ks / Václav Špála

Pradlena - akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, Koupání - akvarel/papír, rozměr listu 20 x 22 cm, popsáno, značeno a datováno ve spodní části, Akt - tužka/papír, rozměr listu 15 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4083x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 55