Čas na serveru 09:46:42

Spící Žanda

Id: 240002

Spící Žanda

  •  / Spící Žanda / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3402x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 55