Čas na serveru 21:57:00

Stojící dívka

Id: 2031

Stojící dívka

  •  / Stojící dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost listu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2827x

Vyvolávací cena:

7 500