Čas na serveru 22:31:53

Stromy

Id: 309605

Stromy

  •  / Stromy / Václav Špála
  •  / Stromy / Václav Špála
  •  / Stromy / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1165x

Vyvolávací cena:
2 200

15 500

Příhozy: 48