Čas na serveru 17:19:12

Studie aktu

Id: 292701

Studie aktu

  •  / Studie aktu / Václav Špála

olej/papír/karton, rozměr 95 x 51 cm, rok 1905, značeno vlevo dole, dle informace na zadní straně podepsáno autorem roku 1928, na zadní straně štítek soupisu díla, obraz též uveden v publikaci Václav Špála Mezi avantgardou a živobytím viz foto, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3291x

Vyvolávací cena:
15 000

140 001