Čas na serveru 13:36:40

Studie kytice

Id: 108601

Studie kytice

  •  / Studie kytice / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 60 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, malováno na již přehnutý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 2669x

Vyvolávací cena:
11 000

50 000