Čas na serveru 13:22:25

Víno a papriky

Id: 52901

Víno a papriky

  •  / Víno a papriky / Václav Špála

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 10069x

Vyvolávací cena:
60 000

690 000

Příhozy: 99