Čas na serveru 23:14:25

Vítězství

Id: 1608

Vítězství

  •  / Vítězství / Václav Špála
  •  / Vítězství / Václav Špála
  •  / Vítězství / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 7958x

Vyvolávací cena:
7 500

18 500