Čas na serveru 05:34:48

Vyšehrad

Id: 295602

Vyšehrad

  •  / Vyšehrad / Václav Špála
  •  / Vyšehrad / Václav Špála
  •  / Vyšehrad / Václav Špála
  •  / Vyšehrad / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 10941x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 101