Čas na serveru 22:03:35

Z jižních Čech

Id: 289307

Z jižních Čech

  •  / Z jižních Čech / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8903x

Vyvolávací cena:
6 000

48 005

Účastníci: 21

Příhozy: 57