Čas na serveru 23:35:33

Z Korsiky

Id: 41002

Z Korsiky

  •  / Z Korsiky / Václav Špála
  •  / Z Korsiky / Václav Špála
  •  / Z Korsiky / Václav Špála

tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2944x

Vyvolávací cena: