Čas na serveru 13:45:02

Zátiší

Id: 283402

Zátiší

  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála

litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4006x

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Příhozy: 55