Čas na serveru 01:13:01

Zátiší

Id: 153801

Zátiší

  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála
  •  / Zátiší / Václav Špála

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

zobrazeno: 15730x

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

Příhozy: 93