Čas na serveru 21:47:28

Zátiší s jablky

Id: 312103

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, lehce poškozená pasparta i rám, zaskleno, sklo poškozeno prasklinou

zobrazeno: 4926x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 50