Čas na serveru 09:23:02

Zátiší s jablky

Id: 421701

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Václav Špála

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 10255x

Vyvolávací cena:
6 000

150 000

Účastníci: 21

Příhozy: 105