Čas na serveru 15:21:15

Zátiší s jablky

Id: 135401

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Václav Špála

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole s datací a monogramem vpravo dole, na zadní straně osobní věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 2580x

Vyvolávací cena:
6 000

43 000