Čas na serveru 22:47:44

Zátiší s ovocem

Id: 203810

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 2537x

Vyvolávací cena:

16 500