Čas na serveru 23:38:32

Zátiší s ovocem

Id: 253301

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3895x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 52