Čas na serveru 02:31:58

Zátiší s ovocem

Id: 253301

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 514x

Vyvolávací cena:

19 000

2020,07-1,20,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu