Čas na serveru 12:36:16

Zátiší s ovocem

Id: 441803

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1346x

Vyvolávací cena:

11 500