Čas na serveru 06:27:46

Zátiší se čtyřmi jablky

Id: 312002

Zátiší se čtyřmi jablky

  •  / Zátiší se čtyřmi jablky / Václav Špála

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto

zobrazeno: 2060x

Vyvolávací cena:
60 000

185 000

2021,07-1,12,20,58,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu