Čas na serveru 18:04:32

Zátiší se čtyřmi jablky

Id: 312002

Zátiší se čtyřmi jablky

  •  / Zátiší se čtyřmi jablky / Václav Špála

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto

zobrazeno: 9399x

Vyvolávací cena:
60 000

400 000

Příhozy: 54