Čas na serveru 02:46:46

Ze Středomoří

Id: 216001

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 41 cm, značeno monogramem a datací 13 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitelé získali darem od autora

zobrazeno: 2524x

Vyvolávací cena:
22 000

61 000