Čas na serveru 03:53:06

Žena s husou

Id: 394705

Žena s husou

  •  / Žena s husou / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

zobrazeno: 4992x

Vyvolávací cena:

174 999

Příhozy: 108