Čas na serveru 05:43:22

Žena se zdviženýma rukama

Id: 410301

Žena se zdviženýma rukama

  •  / Žena se zdviženýma rukama / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 4974x

Vyvolávací cena:

152 000

Účastníci: 29

Příhozy: 74